Otváracie hodiny
  • PO - ŠT : 15:00 - 21:00
  • PI : 15:00 - 22:00
  • NE : 17:30 - 21:30

Kto je za tým

Za všetkým v našom Dome je skupinka ľudí - jadro, ktorí sú zapálení pre to, aby sme potešili Vašu dušu Dobrou Novinou či príjemným prostredím a Vaše jazýčky dobrými produktami.

 

Monika Hricaková alias Pani riaditeľka

O Monika toho netreba hovoriť veľa, je to proste šéfová. Rozbehla tento náš Dom a všetkých naokolo dopuje motiváciou. Vyštudovaná teologička a veľmi akčná dáma zapálená pre evanjelizáciu, ktorá robí všetko naplno.

 

Otec Tomáš alias nový Pán kaplán

Novým kaplánom v Trojičke sa stal Tomáš Krampl a prebral okrem iného aj duchovné zastrešenie nášho Domu. Kaplán nás okrem iného obohacuje aj svojimi znalosťami histórie ale aj maďarského jazyka :-)

 

Ondrej Benc alias Monikina pravá ruka

Ondro je školou fyzik a športom longboardista. Má pod palcom hlavne technickejšie veci, od upínania kabeláže až po nosenie sudov s kofolou. Má rád mačky.

 

Paula Fusková alias Ježkove oči, Ondro!

Paula je naša organizátorka exteriérových aktivít ako napríklad duchovné obnovy, výlety či lyžovačky. Má v tom praktické skúsenosti z práce. Rada chráni prírodu a spolupodieľa sa aj na inom projekte - HorebPET.

 

Tomáš Kováčik alias Tokáč

Tomáš bol pri tom, keď sa Dom Quo Vadis opäť rozbiehal pod Monikiným vedením a bez neho by asi Quo nebolo také, aké ho poznáme. Medzičasom sa tiež pustil do práce pre rodiny na Slovensku.

 

Maja Mikulová alias .marienka

Maja má v našom Dome na starosti účtovníctvo a veci s tým súvisiace, ale podieľa sa aj na každodennom chode a výzdobe. Nebojí sa chytiť veci do vlastných rúk a preto aj vďaka nej máme pekne vymaľované a zariadené miestnosti v suteréne. Marienka nám nosí čokoládu.

 

Ľudo Mydla alias Ľudo

Ľudo je školou ITečkár a preto pomáha so správou našej stránky. Ale rád aj kibicuje do prípravy kávy. Ak mu chcete urobiť radosť, používajte mäkké Ľ.

 

Evka Piková alias Evula

Evka pomáhala v Dome ako jedna z prvých dobrovoľníčok. Oťukala sa pri všetkých možných činnostiach, ale teraz pomáha najmä s koordináciou dobrovoľníkov. Nemá rada škoricu.

 

Jožko Piko alias Piko

Jožko je náš ďalší technický šikula, ktorý nám pomáha s technikou a aj stavebnými úpravami. Máme ho radi pre jeho humor, ale najkrajšie na Pikovi je aj tak to, že je Evulin manžel.

 

Ivka Stretavská alias Ivka

Ivka je taká organizačná makačka a vybavovačka. Samozrejme, že jej schopnosti využívame naplno. Ondrovi sa zdá, že je s nami odfurt...  v dobrom :-)

 

 

Ex - jadráci

Keďže čas plynie, povinnosti pribúdajú a zamestnania sa menia a tak podobne. Uvádzame tu aj našich bývalých jadrákov

Otec Pavol alias starý Pán kaplán

O naše správne duchovné smerovanie a zastrešenie sa staral predchádzajúci kaplán Pali z farnosti Sv. Jána z Mathy - Trojičky. A ak sa vymýšľala nejaká turistika, cyklotúra ale hlavne duchovná obnova, tak bol určite za tým práve on.

 

Vlado Krištín alias Vladis

Vladis bol naším zvukárom a technikom. Aktuálne sa vzdeláva v umeleckej tvorbe, aby bol ešte lepší zvukár. V lete brázdi moria ako kapitán a v zime brázdi snehové záveje na lyžiach a snowboarde.

Dobromat.sk - nákup, ktorý pomáha

Partneri projektu

Podporujeme

Rádio Mária