Organizačné jadro

Za všetkým v našom Dome je skupinka ľudí - jadro, ktorí sú zapálení pre to, aby sme potešili Vašu dušu Dobrou Novinou či príjemným prostredím a Vaše jazýčky dobrými produktami.

 

Monika Hricaková alias Pani riaditeľka

O Monika toho netreba hovoriť veľa, je to proste šéfová. Rozbehla tento náš Dom a všetkých naokolo dopuje motiváciou. Vyštudovaná teologička a veľmi akčná dáma zapálená pre evanjelizáciu, ktorá robí všetko naplno.

 

Otec Tomáš alias nový Pán kaplán

Druhým kaplánom v Trojičke sa stal Tomáš Krampl a prebral okrem iného aj duchovné zastrešenie nášho Domu. Kaplán nás okrem iného obohacuje svojimi znalosťami histórie ale aj nadšením pre evanjelizáciu. Okrem iného nás posúva cez naše limity na horách :-)

 

Ondrej Benc alias Monikina pravá ruka

Ondro je školou fyzik a športom longboardista. Má pod palcom hlavne technickejšie veci, od upínania kabeláže až po nosenie sudov s kofolou. Má rád mačky a karty. Neznáša, keď sa ho pýtate aby vám ukázal nejaké kúzlo.

 

Tinka Karkošková alias Tinka

Tinka bola zaangažovaná v našom Dome už dávno pred tým, ako prišla do jadra. Ceníme si hlavne jej podporu a duchovné povzbudzovanie.

 

Majka Klimová alias MP (skratka, ktorú poznajú len zasvätení)

Majka je úžasná človečica a programátorka, ktorá nám pomáha zdolávať prekážky technického a organizačného charakteru. Za čo sme jej veľmi vďační. Jej jedinou chybičkou je, že zastáva podivný názor, že Java je lepšia ako Javascript

 

Jana Štefanovičová

 

Rišo Keleši

 

 

Jadro rodinky

Niektorí naši jadráci sa sa medzičasom oženili, vydali a rozrástli o svoje zmenšené kópie. Stále nám pomáhajú v rámci svojich možností. 

 

Ľudo Mydla alias Ľudo

Ľudo je školou ITečkár a preto pomáha so správou našej stránky. Ale rád aj kibicuje do prípravy kávy. Ak mu chcete urobiť radosť, používajte mäkké Ľ.

 

Maja Sádecká alias .marienka

Maja má v našom Dome na starosti účtovníctvo a veci s tým súvisiace, ale podieľa sa aj na každodennom chode a výzdobe. Nebojí sa chytiť veci do vlastných rúk a preto aj vďaka nej máme pekne vymaľované a zariadené miestnosti v suteréne. Marienka nám nosí čokoládu.

Dominik Sádecký alias Domingo

=== tu bude Dominikova fotka ako sa usmieva, zatiaľ si to len predstavte ===

Naše jadro je niekedy ako mafia, buď sa doňho narodíte, alebo priženíte. Dominik nepotreboval ani jedno. Praktický človek so zapálením pre robenie veci správne a počúvajúci Ducha proste do jadra patrí. ... ale keď už bol v jadre, tak sa aj oženil s našou Marienkou.

 

Ex - jadráci

Keďže čas plynie, povinnosti pribúdajú a zamestnania sa menia a tak podobne. Uvádzame tu aj našich bývalých jadrákov

 

Staršia fotka jadra. Ehm... na novej sa pracuje :-)

 

Evka Piková alias Evula

Evka pomáhala v Dome ako jedna z prvých dobrovoľníčok. Oťukala sa pri všetkých možných činnostiach, ale teraz pomáha najmä s koordináciou dobrovoľníkov. Nemá rada škoricu.

 

Jožko Piko alias Piko

Jožko je ďalší technický šikula, ktorý nám pomáha s technikou a aj stavebnými úpravami. Máme ho radi pre jeho humor, ale najkrajšie na Pikovi je aj tak to, že je Evulin manžel.

 

Paula Fusková alias Ježkove oči, Ondro!

Paula bola naša organizátorka exteriérových aktivít ako napríklad duchovné obnovy, výlety či lyžovačky. Má v tom praktické skúsenosti z práce. Rada chráni prírodu a spolupodieľa sa aj na inom projekte - HorebPET.

 

Lucka Stašiková alias Madam čízkejk

Lucka je taká vrtuľa, a nápomocná, a dlhodobo, a poctivo, a aktívna. Tak samozrejme, že ju chceme medzi nami. A robi fan-tas-tic-ké čízkejky a makrónky, či ako sa to volá.

 

Ivka Stretavská alias Ivka

Ivka je taká organizačná makačka a vybavovačka. Samozrejme, že sme jej schopnosti využívali naplno. Ondrovi sa zdá, že je s nami odfurt...  v dobrom :-)

 

Otec Pavol alias starý Pán kaplán

O naše správne duchovné smerovanie a zastrešenie sa staral predchádzajúci kaplán Pali z farnosti Sv. Jána z Mathy - Trojičky. A ak sa vymýšľala nejaká turistika, cyklotúra ale hlavne duchovná obnova, tak bol určite za tým práve on.

 

Tomáš Kováčik alias Tokáč

Tomáš bol pri tom, keď sa Dom Quo Vadis opäť rozbiehal pod Monikiným vedením a bez neho by asi Quo nebolo také, aké ho poznáme. Medzičasom sa tiež pustil do práce pre rodiny na Slovensku.

 

Vlado Krištín alias Vladis

Vladis bol naším zvukárom a technikom. Aktuálne sa vzdeláva v umeleckej tvorbe, aby bol ešte lepší zvukár. V lete brázdi moria ako kapitán a v zime brázdi snehové záveje na lyžiach a snowboarde.

Partneri projektu


Podporujeme

Rádio Mária