Otváracie hodiny
  • PO - ŠT : 15:00 - 21:00
  • PI : 15:00 - 22:00
  • NE : 17:30 - 21:30

Kaviareň – čajovňa

Dobrá káva, knihy, príjemné a priateľské prostredie, miesto pokoja. To ponúkame v našej dobrovoľníckej komunitnej kaviarni u nás v Dome Quo vadis v srdci Bratislavy.

Nielen dobrá káva, ale najmä stretnutia

Okrem príjemného posedenia sa snažíme našim hosťom ponúknuť duchovné centrum na báze stretnutia. Naši dobrovoľníci sa ochotne s ľuďmi pozhovárajú, poradia, vypočujú ich. Ide nám najmä o budovanie vzťahov. Človek nemusí byť na 100 % veriaci, aby u nás našiel to, po čom jeho duša možno práve túži, alebo to len hľadá. Budeme veľmi radi, ak sa u nás ľudia zastavia počas svojej prechádzky po Starom meste, alebo ak hľadajú miesto, kde budú mať pokoj pre učenie, čítanie ...alebo sa jednoducho len tak zastaviť...

Zastavte sa u nás, nech patríte do ktorejkoľvek skupiny, či ste veriaci či neveriaci, a vezmite so sebou aj priateľov. Pre to je naša kaviareň určená, chceme byť duchovné centrum na báze stretnutia. Priestor, kde môže človek kedykoľvek prísť a cítiť sa dobre.

Poctivý med a kvalitná káva priamo v centre mesta

Naša káva je fairtrade a melieme odrodu Colombia, praženie dark, bio káva, 100% Arabica. Okrem toho vám k čajom poskytujeme Agátový med od slovenského včelára, čím podporujeme poctivú prácu a zabezpečujeme TOP kvalitu.

Kaviareň Quo vadis nájdete na Veternej ulici (niektorí toto miesto poznajú ako Hurbanovo námestie), blízko Námestia SNP.
Cena nápojov je odporúčaná, zaplatíš, koľko chceš ty sám. Cenník u nás nenájdeš, dozvieš sa len koľko nás stojí nákup. Dar do kaviarne je na Tvojej štedrosti, podľa spravodlivosti.


A nemožno opomenúť ani široký výber kníh a možnosť vyhľadať radu a pomoc v akejkoľvek oblasti :)

Pozrite si aj ostatné služby Domu Quo Vadis.

 

Komunitná kaviareň:

dobrovoľník v akcii za naším malým barom...teraz už máme väčší bar, príďte sa pozrieť ;)

 

 

 

 

   Dobromat.sk - nákup, ktorý pomáha