Otváracie hodiny
  • PO - ŠT : 15:00 - 21:00
  • PI : 15:00 - 22:00
  • NE : 17:30 - 21:30

Kaviareň – čajovňa

Dobrá káva, knihy, príjemné a priateľské prostredie, miesto pokoja. To ponúkame v našej dobrovoľníckej komunitnej kaviarni u nás v Dome Quo vadis v srdci Bratislavy.

Nielen dobrá káva, ale najmä stretnutia

Okrem príjemného posedenia sa snažíme našim hosťom ponúknuť duchovné centrum na báze stretnutia. Naši dobrovoľníci sa ochotne s ľuďmi pozhovárajú, poradia, vypočujú ich. Ide nám najmä o budovanie vzťahov. Človek nemusí byť na 100 % veriaci, aby u nás našiel to, po čom jeho duša možno práve túži, alebo to len hľadá. Budeme veľmi radi, ak sa u nás ľudia zastavia počas svojej prechádzky po Starom meste, alebo ak hľadajú miesto, kde budú mať pokoj pre učenie, čítanie ...alebo sa jednoducho len tak zastaviť...

Zastavte sa u nás, nech patríte do ktorejkoľvek skupiny, či ste veriaci či neveriaci, a vezmite so sebou aj priateľov. Pre to je naša kaviareň určená, chceme byť duchovné centrum na báze stretnutia. Priestor, kde môže človek kedykoľvek prísť a cítiť sa dobre.

Poctivý med a kvalitná káva priamo v centre mesta

Naša káva je fairtrade a melieme odrodu Colombia, praženie dark, bio káva, 100% Arabica. Okrem toho vám k čajom poskytujeme Agátový med od slovenského včelára, čím podporujeme poctivú prácu a zabezpečujeme TOP kvalitu. Prečo je dôležité byť fair trade? viac tu

Kaviareň Quo vadis nájdete na Veternej ulici (niektorí toto miesto poznajú ako Hurbanovo námestie), blízko Námestia SNP.
Cena nápojov je odporúčaná, zaplatíš, koľko chceš ty sám. Cenník u nás nenájdeš, dozvieš sa len koľko nás stojí nákup. Dar do kaviarne je na Tvojej štedrosti, podľa spravodlivosti.


A nemožno opomenúť ani široký výber kníh a možnosť vyhľadať radu a pomoc v akejkoľvek oblasti :)

Pozrite si aj ostatné služby Domu Quo Vadis.

 

Komunitná kaviareň:

dobrovoľník v akcii za naším malým barom...teraz už máme väčší bar, príďte sa pozrieť ;)

 

 

 

 

Dobromat.sk - nákup, ktorý pomáha

Partneri projektu

Podporujeme

Rádio Mária