Bylinkové laboratórium sv.Hildegardy z Bingenu - workshopy 5/2024

 Vstúp s nami do očarujúceho sveta bylinných prípravkov!  Zapoj sa do našich praktických workshopov a pútavých prednášok pod vedením certifikovanej lektorky Petry Šramko. Objav tajomstvá štedrosti prírody, keď sa ponoríš do rôznych tém, čo Ti umožní vytvoriť si vlastné prírodné prostriedky a hlavne používať ich na zlepšenie svojho zdravia.

V bylinkovom laboratóriu svätej Hildegardy z Bingenu veríme v prijatie krásy a bohatstva darov matky prírody. Vydajme sa na túto cestu spoločne, odomknime zázraky bylinnej múdrosti, ktoré sa odovzdávajú generáciami.

Nepremeškaj túto príležitosť spojiť sa s prírodou a postarať sa o svoju pohodu. Pridaj sa k nám a objav neuveriteľný svet holistického liečenia! 

 

 Pozývame Ťa na nasledovné workshopy :

7.5.   18:10 -19:45     Základy bylinkára I  -Nevieš ako začať s bylinkami?

Tento kurz je určený pre TEBA ak si začiatočníčka alebo aj mierne pokročilá a chceš sa naučiť: spoznať liečivé rastliny, zbierať správne listy, kvety a iné časti rastlín na ďalšie spracovanie. Je to 2 dielny kurz poskytujúci prakticky využiteľné detailné informácie do života každého nadšenca pre prírodu a bylinky. Na konci tohto kurzu budeš vedieť

+ako liečivé rastliny spoznať a na čo si dať pozor pri zbere

+akú majú kategorizáciu

+ako správne pozbierať rastliny a ako ďalej s nimi nakladať, aby priniesli prospech tebe a tvojej rodine.

21.5. 18:10-19:45      Základy bylinkára II 
 
Budeme hovoriť o zbere - kvety, plody, výhonky a atď.  Počas bylinkára I a II dostaneš 30 ročné skúsenosti zhrnuté do kocky - praktické ukážky, čomu sa vyhnúť a prečo.  Nebudeš robiť chyby, ktorých vyriešenie mi často trvalo viac sezón.  Dostaneš hodnotné informácie do života.
Taktiež sa zameriame na naše trávenie a ako ho zlepšiť prírodnou cestou podľa Hildegardy z Bingenu.  

Odporúčaná cena 20 €. (cena zahŕňa kurzový materiál a dar pre quo vadis) Platba bude na mieste lektorke.

prihláste sa prosím tu

P. Šramko ste už mohli u nás počuť pri prednáškach napríklad Hildegarda z Bingenu a jej odporúčania na jeseň a zimu a ďalšie, ktoré nájdete na našom YT kanáli.
Jej FB stránka je tu

Dom Quo Vadis + Petra -Saint Hildegard Plants

Dátum udalosti: 
Repeats every 2 weeks every utorok 2 times.
07.05.2024 - 18:1019:45

Partneri projektu


Podporujeme

Rádio Mária