Bylinkové laboratórium sv.Hildegardy z Bingenu - workshopy 6/2024

Vstúp s nami do očarujúceho sveta bylinných prípravkov!  Zapoj sa do našich praktických workshopov a pútavých prednášok pod vedením certifikovanej lektorky Petry Šramko. Objav tajomstvá štedrosti prírody, keď sa ponoríš do rôznych tém, čo Ti umožní vytvoriť si vlastné prírodné prostriedky a hlavne používať ich na zlepšenie svojho zdravia.

V bylinkovom laboratóriu svätej Hildegardy z Bingenu veríme v prijatie krásy a bohatstva darov matky prírody. Vydajme sa na túto cestu spoločne, odomknime zázraky bylinnej múdrosti, ktoré sa odovzdávajú generáciami.

Nepremeškaj túto príležitosť spojiť sa s prírodou a postarať sa o svoju pohodu. Pridaj sa k nám a objav neuveriteľný svet holistického liečenia! 

Pozývame Ťa na nasledovné workshopy :

4.6.   18:10 -19:30     Zdravé trávenie so sv.Hildegardou : Sila prírodných liečiv a potravín

Na tejto prednáške dostaneš konkrétne návody ako si upraviť trávenie prírodnou cestou a ako získať vitalitu, zdravie a energiu pre seba.  Pozrieme sa spoločne na holistický prístup k tejto téme ako to popisuje sv.Hildegarda vo svojich knihách a povieme si o konkrétnych riešeniach ako na zlepšenie trávenia.

 

18.6. 18:10-19:30      Bez chemie: Ako si vyrobiť účinný prírodný repelent

Vyrobíme si domáci repelent na prírodnej báze, ktorý môžeme používať na telo a taktiež dostaneš recepty na sviečky do exteriéru.

 

prihláste sa prosím tu

P. Šramko ste už mohli u nás počuť pri prednáškach napríklad Hildegarda z Bingenu a jej odporúčania na jeseň a zimu a ďalšie, ktoré nájdete na našom YT kanáli.
Jej FB stránka je tu

Dom Quo Vadis + Petra -Saint Hildegard Plants

Dátum udalosti: 
18.06.2024 - 18:1019:30

Partneri projektu


Podporujeme

Rádio Mária