Otváracie hodiny
  • PO - ŠT : 15:00 - 21:00
  • PI : 15:00 - 22:00
  • NE : 17:00 - 21:00

Ochrana osobných údajov

Táto stránka obsahuje právne informácie a ochranu súkromia vzťahujúce sa na obsah webových stránok www.domquovadis.sk

Ochrana súkromia na verejných podujatiach OZ Priatelia Quo Vadis

Na verejných podujatiach môžete byť vyzvaní podpísať sa do prezenčnej listiny OZ Priatelia Quo Vadis, resp. Domu Quo Vadis, ktorý zastupujeme, kde vpisujete svoje osobné údaje: meno, priezvisko, mail, niekedy mobil. Nie je povinnosťou sa do nich zapisovať. Ak sa zapíšete, môžeme Vám posielať newsletter, môžete nám odpovedať na Quotazník. Tieto údaje používame na štúdium, na štatistiku ako sa Vám u nás páči a na zlepšenie nášho spoločného Domu Quo Vadis. Prezenčné listiny a Quotazníky, teda dotazníky o QV, neposúvame žiadnej inej strane. Prezenčné listiny a spomenuté osobné údaje uchovávame v papierovej forme po dobu potrebnú pre jej spracovanie.

Na verejnom podujatí fotografujeme a kamerujeme. Fotografia či videozáznam sa môže zverejniť buď na našej webovej alebo FB stránke, alebo na youtube channel, alebo na instagrame, twitteri či Google plus. Ak si želáte svoju zverejnenú fotografiu vymazať, máte právo kontakovať nás na doleuvedenej adrese.

Copyright

Copyright © Priatelia Quo Vadis o.z.

Autorské práva k obsahu, fotkám, videám a informáciám na týchto stránkach a činnosti v rámci Domu Quo Vadis realizuje Priazelia Quo Vadis o.z., Veterná 1, 811 03 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené.

Ak chcete využiť svoje právo osoby alebo chcete položiť otázku či vyjadriť obavu, obráťte sa na nás na adrese:

Priatelia Quo Vadis, o.z.
Veterná 1/1629
811 03 Bratislava
info@domquovadis.sk

Partneri projektu

Podporujeme

Rádio Mária