Knižná burza Mary's Meals

Každý posledný pondelok a sa v priestoroch Domu Quo Vadis bude konať charitatívna knižná burza, ktorej výťažok poputuje na podporu organizácie Mary’s Meals.
 
Toto dielo zabezpečuje jedlá pre 2,2 milióna detí v školách v 20 chudobných krajinách sveta, predovšetkým v Afrike, ale aj napríklad v Indii, Mjanmarsku, Sýrii alebo na Haiti. Na príprave jedál sa podieľajú dobrovoľníci a varí sa z lokálnych surovín, preto sú náklady na nasýtenie 1 dieťaťa na celý školský rok len vo výške 18,30€ (0,09€ na deň).
 
V ponuke budú knihy rôznych žánrov (romány, detské, odborné, cudzojazyčné, kresťanské a iné) a bude možné si ich zakúpiť za dobrovoľný príspevok. 
 
Viac informácií o knižnej burze nájdete vo facebookovej skupine Charitatívna knižná burza Čítaj a daruj s Mary’s Meals a o organizácii Mary’s Meals zistíte viac na stránke www.marysmeals.sk. Za akúkoľvek podporu už vopred srdečne ďakujeme. 
 
Dátum udalosti: 
Repeats every month on január, február, marec, apríl, máj, jún on the last pondelok until So júl 01 2023 except Po dec 26 2022. Also includes Po apr 17 2023.
26.09.2022 - 17:0020:00

Partneri projektu


Podporujeme

Rádio Mária