Knižná burza Mary's Meals

Každý posledný pondelok a sa v priestoroch Domu Quo Vadis bude konať charitatívna knižná burza, ktorej výťažok poputuje na podporu organizácie Mary’s Meals.
 
Toto dielo zabezpečuje jedlá pre 2,2 milióna detí v školách v 20 chudobných krajinách sveta, predovšetkým v Afrike, ale aj napríklad v Indii, Mjanmarsku, Sýrii alebo na Haiti. Na príprave jedál sa podieľajú dobrovoľníci a varí sa z lokálnych surovín, preto sú náklady na nasýtenie 1 dieťaťa na celý školský rok len vo výške 18,30€ (0,09€ na deň).
 
V ponuke budú knihy rôznych žánrov (romány, detské, odborné, cudzojazyčné, kresťanské a iné) a bude možné si ich zakúpiť za dobrovoľný príspevok. 
 
Viac informácií o knižnej burze nájdete vo facebookovej skupine Charitatívna knižná burza Čítaj a daruj s Mary’s Meals a o organizácii Mary’s Meals zistíte viac na stránke www.marysmeals.sk. Za akúkoľvek podporu už vopred srdečne ďakujeme. 
Dátum udalosti: 
Repeats every month on január, február, marec, apríl, máj, jún, september, október, november on the last pondelok until Po júl 01 2024. Also includes Po dec 18 2023.
25.09.2023 - 15:3018:30

Partneri projektu


Podporujeme

Rádio Mária