Otváracie hodiny
  • PO - ŠT : 15:00 - 21:00
  • PI : 15:00 - 22:00
  • NE : 17:00 - 21:00

Aktuality/Oznamy

Od 15.10.2020 zatvorené

Dom Quo Vadis bude od 15.10.2020 zatvorený do odvolania. Otvoríme akonáhle to bude možné.

Dom Quo Vadis je stále otvorený

Nebojte sa k nám prísť na kávičku ale i po duchovnú potravu. Dom Quo Vadis je otvorený v súlade s prísnymi bezpečnostnými pravidlami.

Vyhodnotenie zbierky školských pomôcok

Od 1.júna do 15. septembra prebiehala Zbierka školských pomôcok a elektroniky pre deti zo sociálne slabých rodín, detských domovov a krízových zariadení. Zbierku každoročne koordinuje Slovenská katolícka charita v spolupráci s arcidiecéznymi a diecéznymi charitami. Hoci 11. ročník zbierky ovplyvnila situácia okolo pandemických opatrení a ich ekonomických dopadov, môžeme aj tento rok hovoriť o úspešnom konci, nakoľko si svoje miesto v školských laviciach našlo až 55 000 darovaných školských  pomôcok a vo finančnej zbierke sa spolu vyzbieralo viac ako 7 500 eur.

Ďakujeme!

V nedeľu otvorené od 17.00 do 21.00 hod.

Od septembra 2020 bude Dom Quo Vadis otvorený každú nedeľu od 17.00 do 21.00 hod.

Otvorené opäť aj v nedeľu

Dom Quo Vadis Vás privíta opäť aj v nedeľu. 

Zbierka školských pomôcok

Slovenská katolícka charita prichádza už 11-ty raz s výzvou na darovanie radosti malým školákom aj mladým študentom. V období od 1.júna do 15. septembra môžete prispievať darovaním nových i použitých, no stále funkčných školských pomôcok, ale aj elektroniky, a tak pomáhať žiakom zo sociálne slabých  rodín, detských domovov či krízových zariadení.


NOVÉ: Tento rok môžete darovať aj notebooky či tablety pre deti zo znevýhodneného prostredia

 

Otvárame 1.6.

Milí hostia,

Od 1.6.2020 bude Dom Quo Vadis opäť otvorený. V obmedzenej kapacite v rámci korona nariadení. Ak si chcete byť istí, že máme miesto, radšej si rezervujte stôl (2os alebo rodina).

Tešíme sa potom na Vašu ďalšiu návštevu a prajeme veľa zdravia a prosíme o modlitby !

 

tím Domu Quo Vadis

Pomoc seniorom - Seniorlinka

Magistrát mesta Bratislavy prevádzkuje Seniorlinku, určenú pre seniorov a seniorky,  ktorí potrebujú pomôcť s nákupmi, vyzdvihnutím liekov, či potrebujú viac informácií. Táto linka je dostupná na čísle: 0800 242 000 v čase od 8:00 h - 17:00 h v pracovné dni, aj cez víkend.

Pomoc seniorom - možnosti nákupu

V súčastnosti je možné si online nakúpiť tu:
https://www.nakup.sk/
https://www.edelia.sk/  
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK
https://www.poslitasku.sk - Počas aktuálnej situácie ponúkame aj my seniorom v domácnosti službu nakupovania potravín a iných potrebných vecí. Časti seniorom, ktorí sú v núdzi, radi pomôžeme zadarmo.

Stránky

Dobromat.sk - nákup, ktorý pomáha

Partneri projektu

Podporujeme

Rádio MáriaSviečka za nenarodené deti